Türkçe Azerbaijani English French German Russian Slovenian العربية

Yemek Sanayisinin Gelişimi

News 7

ABD'de ilk hazır yemek TV Brand Frozen dinner (TV markalı dondurulmuş yemek) adıyla çıktı. Daha sonra Swnanson 1962'de ilk olarak ABD'de bu adı kullanmayı bırakarak kısaca TV Dinner (Televizyon Yemeği) adıyla satışa sundu. Bu terim günümüzde kısmen pişirilmiş, markette satılan ve eve gelince fırın veya mikrodalga fırına konularak ısıtılıp yenen her şeyi kapsar olmuştur ama orijinal olarak sadece aliminyum kaptan yapılmış ve fırında ısıtılarak yenilen donmuş gıdaları kapsar. Günümüzde kaplar genellikle plastikten yapılır ve mikrodalgada pişirilmesi için tasarlanır.

sys-foot-1

Profesyonel Hazır Yemek Servisi!

Büyük bir gururla söyleyebiliriz ki, yemek endüstrisinde , yüzlerce şirkete yemek servisi yaparak, işimizi severek ve büyük bir özveriyle yapıyoruz.

Mutlu Müşteriler

  • Ali KOLTAN

    SYS ile çalışmaya başladığımdan bu yana, şirketimdeki yemek sorunu tam anlamıyla bitti. Tam zamanında yemeklerimizi getirip servisini yapıyorlar. Teşekkürler..

  • 1
  • 2
  • 3

Bize Ulaşın

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 +90 342 238 37 97
 +90 342 238 37 97
  Eski Nizip Yolu üzeri Mobilyacılar Sitesi 33. Sokak No:4 Şehitkamil / Gaziantep

Bizi Takip Edin